Tilsatte ved Bodalen friskole

Foresatte skal bruke www.mobilskole.no for skriftlig kontakt med skolen.


image.png

Odd Inge Teige

Rektor

Telefon: 900 11 276

rektor@bodalenfriskole.no

48425591_10156752551451217_3383676416628359168_n.jpg

Heidi Iren Folland Hegg

Kontaktlærer / assisterende rektor

Telefon 975 78 454‬

heidi.hegg@bodalenfriskole.no

FullSizeRender.jpg

Gitte Stormo

Kontaktlærer / kulturkontakt

Telefon: 474 18 472

gitte.stormo@bodalenfriskole.no

IMG_20190314_133718.jpg

Anne-Liss Hofseide

Kontaktlærer

‭Telefon: 909 63 829‬

anne-liss@bodalenfriskole.no

IMG_8448.jpg

Torstein Endal

Lærer / musikkansvarlig

Telefon: 488 97 423

torstein.endal@bodalenfriskole.no

IMG_20190317_150004.jpg

Trude Ersvik

‭Lærer / kunst & håndtv.

Telefon: 934 91 293‬

trudeersvik@bodalenfriskole.no

IMG_20190302_195644.jpg

Maj-Britt Stensønes

Lærer

Telefon:

maj-britt.stensones@bodalenfriskole.no

FB_IMG_1552400112150.jpg

Marianne Bjellvåg

Assistent / IT-ansvarlig

Telefon: ‭414 33 522

marianne.bjellvaag@bodalenfriskole.no

20190314_143938.jpg

Tanja Johansen

Assistent

Telefon: 915 72 682‬

tanja.johansen@bodalenfriskole.no

IMG_20190313_081226.jpg

Henriette Kalvø

Assistent

Telefon: ‭913 41 216

henriette.kalvo@bodalenfriskole.no

Image.jpg

Bente Strand Hoseth

Assistent

Telefon: ‭990 11 844

bente.hoseth@bodalenfriskole.no